İrlanda Kızılı Saç Stilleri

İrlanda Kızılı Saç Stilleri

Kızıl renk tonları saçlarını farklı bir renge boyatmak isteyen kadınların bir kez olsun irlanda kızılı denemek istedikleri ama fazla iddialı bularak zaman zaman geri çekildikleri, fazla ben buradayım diyen bir renktir. Daha çok cüretkar hanımların boya rengi tercihleri arasında özel bir yere sahip bu rengin çok çeşitli tonları bulunur. İçlerinden birisi vardır ki kızılın tonları arasında en kızıl olanı, en meydan okuyanıdır. Halk arasında İrlanda kızılı olarak bilinen bu renk özellikle çok beyaz tenli ya da açık buğday tenlerinde hanımlarda enfes durmaktadır.

Esmer hanımların şiddetle uzak durmaları gereken bu rengi taşımak her saç modelinin ve ten renginin harcı değildir.

Elde edilmesi zor bir renk olan İrlanda kızılına boyatmak istediğinizde en doğru sonucu almak için tecrübeli ve ne yaptığını gerçekten çok iyi bilen bir kuaföre gitmenizi tavsiye ederiz. Yanlış işlemler sonucu saçınız yıpranabilir hatta bazı durumlarda yanabilir.
En iyi ihtimalle istediğiniz saç rengini elde edemeyebilirsiniz. Bu gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorsanız tercihinizi güvendiğiniz ya da detaylı araştırmalar sonucunda bulduğunuz uzman bir kuaförden yana kullanmanız gerekir.

Tüm İrlanda Kızılı Saç stillerine galeriden bakabilirsiniz.

Kızıl saç rengi özellikle sonbahar ve kış mevsimlerinde daha fazla rağbet görür.
Bunun nedeni sonbahar ve kış aylarındaki doğada bulunan renkler ile kızıl saç renginin mükemmel bir uyum sağladığı gerçeğidir. Aşkın, tutkunun, cazibenin, meydan okumanın, cesaretin, yaşam enerjisinin, kalbin, canlı olmanın rengi olarak da bilinen kızıl saç rengi tonları arasında irlanda kızılı en hareketli kırmızı özelliklerini tam olarak taşır.
Tarzına güvenen ve kıyafetlerinde genellikle siyahtan vazgeçemeyen kadınlarda bu renk çok daha başka sanatlara yol açar. Zarafet ve dik başlılığın sembolü olarak da bilinen bu iki renk bir araya geldiğinde fotoğrafı çekilesi kareler ortaya çıkar. Sizde ” ben doğal bir liderim, farkımı her zaman ve her koşulda ortaya koyarım ” diyorsanız, ” hayata karşı bildiğimi okurum, hiçbir güç beni istediğim şeyi yapmaktan alıkoyamaz! ” gibi bir tutumunuz varsa ve açık ya da çok açık tenliyseniz kızıl kesinlikle sizin renginiz.

Zi̇yaretçi̇ Yorumları

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

Bir Yorum Yaz